Чому саме Баскетбол?
01
Гармонійний фізичний розвиток
Відмінною особливістю саме такого виду спорту, як баскетбол, є гармонійний та збалансований розподіл навантажень, на відміну від багатьох інших видів спорту, де навантаження йде тільки на певні групи м'язів, у зв'язку з цим може бути перекіс розвитку однієї чи іншої кінцівки або надлишок роботи верхньої частини тіла та недорозвинення нижньої.
У баскетболі задіяні не тільки м'язи ніг та плечового поясу, а й м'язи кора. Зміцнення м'язів кора особливо важливе для дітей, оскільки завдяки цьому юні баскетболісти можуть себе убезпечити від поширених на сьогоднішній день проблем зі спиною (сутулість, викривлення хребта) та сформувати здорову поставу.
02
Привчити дитину до дисципліни
У баскетболі дисципліна та організованість команди є невід'ємною частиною процесу навчання, оскільки від неї залежить успішність команди.
03
Розвиток навички здорової конкуренції
Для перемог як на баскетбольному майданчику, так і в житті завжди необхідно вступати в конкурентну боротьбу, аналізувати супротивника, продумувати свою стратегію виграшу та успішно реалізовувати її.

При цьому обов'язково потрібно щиро хотіти перемоги і докладати всіх своїх фізичних і моральних зусиль для цього – це означає термін «спортивна агресія», без якої навіть ідеальний технічно гравець програватиме слабшому, але з великим прагненням перемагати.
Ці вміння тренерський склад баскетбольного клубу Push Team виховує у кожному гравці і чітко контролює, щоб усі прояви конкуренції та «спортивної агресії» залишалися лише на майданчику, а не за її межами.

Це, мабуть, один з найважливіших навичок, які розвиває баскетбол, який буде неймовірно корисний кожному у дорослому віці.
04
Розвиток цілеспрямованості та сили волі
Оскільки змагальна практика є обов'язковою для спортсменів Push Team, кожна дитина починає усвідомлювати, що є мета, яку їй необхідно досягти (перемога в грі, турнірі, чемпіонаті), і буде розуміти, що саме вона може вплинути на досягнення цієї мети.

Етапи до досягнення мети дитині підказуватиме тренер, і дитина, мотивована бажанням перемогти, фокусуватиметься на потрібних діях для отримання результату.
З кожною наступною грою дитині буде все легше і легше досягати поставлених завдань, що позитивно позначиться на решті її сфер життя - досягнення цілей у спорті перейде у звичку.
05
Розвиток відповідальності за свої поступки та самосвідомості
Кожне тренування та змагання ставлять дитину в таку ситуацію, де вона сама приймає рішення щодо своїх дій та вчинків. Дитина відразу ж бачить і усвідомлює, що її вчинки призводять до певних результатів і можуть впливати на результат чи дії інших членів команди.
Це допомагає йому навчитися, по-перше, брати відповідальність за себе і свої дії, і, по-друге, вже з розумінням, що його дії впливають на результат команди, ставитися до своїх дій більш обдумано.
06
Задоволення дитини та зацікавленість
Звичайно ж, для дитини вирішальним фактором у виборі спорту будуть не користь чи перспективи у майбутньому, а те, подобається їй чи ні.

Динаміка цієї гри справді вражає, кожна атака – це потенційно видовищний та інтригуючий момент.

Баскетбол є захоплюючим, цікавим, динамічним, атлетичним, драйвовим та емоційним видом спорту.
Діти отримують неймовірний заряд емоцій та позитиву навіть просто на тренуваннях, ну а що вже говорити про забитий в останню секунду гри вирішальний м'яч – тут емоції просто зашкалюють та запам'ятовуються на все життя.

Діти, які тренуються разом, стають один для одного баскетбольною сім'єю, і дружба, що виникла в баскетбольній команді, може тривати все життя. Завдяки його поширеності у всьому світі, баскетбольна спільнота дійсно об'єднує спортсменів між собою.
За що ми особливо цінуємо баскетбол – це за те, що дитина практично з будь-яким психотипом та фізіологічними параметрами (зріст, вага та інше) може знайти собі місце у команді та бути важливим її членом
07
Розвиток психологічний стійкості дитини
Це вміння керувати своїми емоціями та почуттями, при цьому не пригнічуючи їх, не опускаючи руки при невдачах, знаходити у собі сили та мотивацію пробувати знову і знову і не здаватися, відновлюватись після невдач. У баскетболі дитина стикається не лише з перемогами, а й з програшами чи галасливими вболівальниками.Це частина становлення кожного спортсмена.Механізм реакції дитини на ситуацію дуже важливий, тому що дитина, отримуючи невелику «порцію» розладу та неприємних емоцій після поразки, має навчитися з ними працювати і трансформувати в бажання стати ще краще, спробувати знову і знову і наступного разу перемогти.
У дитячому баскетболі свій розлад від поразки дитина може поділити з членами команди та отримати психологічну допомогу та підтримку від тренера. Це допоможе дитині усвідомити, що невдача - це тимчасово, і навчитися швидко одужувати після них і рухатися далі.
Фахівці Push Team є не тільки кваліфікованими тренерами, але також педагогами приділяючи більшу частину часу спортивній психології команди та її учасників.
08
Розвиток Soft Skills навиків спілкування комунікації, командної взаємодії і роботи у колективі
Баскетбол – це командний вид спорту, в якому основою та базою є злагоджена комунікація між гравцями, довіра гравців один до одного та тренера, взаємовиручка та підтримка
Баскетбольна команда – невелика, у команді 12 гравців. Це дозволяє тренеру якісно контролювати та спрямовувати у потрібне русло спілкування та підтримувати здоровий та комфортний психологічний клімат у колективі. Діти швидко усвідомлюють, що поодинці в баскетболі неможливо досягти результату, тому вчаться бути чесними, відкритими та лояльними до членів своєї команди.
09
У якому віці можна почати займатися баскетболом
Вік, у якому дитина може почати займатися баскетболом, залежить від індивідуального психологічного та фізіологічного розвитку дитини.
У цьому віці дитина може розпочати підготовку до будь-якої з наших груп початкового рівня. У кожній з таких груп одночасно працюють ДВА тренери, один з яких працює тільки з новачком, щоб дитина з самого початку комфортно почувала себе у групі та швидше освоїла базові технічні моменти.
У середньому на підставі нашого досвіду оптимальний вік для початкутренувань з баскетболу – 5-6 років
Якщо ми подивимося на американців, які займаються баскетболом з раннього дитинства, то вже в середньому шкільному віці вони є атлетичними та гармонійно розвиненими фізично. Баскетбол розвиває не тільки технічну базу та пластику, а й гнучкість, швидкісно-силові та силові показники.Також важливий чинник - у ранньому віці у наших баскетбольних командах приділяється дуже багато часу розтяжці (гнучкості), тим самим зв'язки юних спортсменів еластичні, це допомагає мінімізувати травми та продовжити спортивне довголіття.
Також важливий чинник - у ранньому віці у наших баскетбольних командах приділяється дуже багато часу розтяжці (гнучкості), тим самим зв'язки юних спортсменів еластичні, це допомагає мінімізувати травми та продовжити спортивне довголіття. Саме з цього віку команди Push Team починають брати участь у Чемпіонаті України з міні-баскетболу.
10
Розвиток інтелектуальних здібностей
Це вміння керувати своїми емоціями та почуттями, при цьому не пригнічуючи їх, не опускаючи руки при невдачах, знаходити у собі сили та мотивацію пробувати знову і знову і не здаватися, відновлюватись після невдач. У баскетболі дитина стикається не лише з перемогами, а й з програшами чи галасливими вболівальниками.
У дитячому баскетболі свій розлад від поразки дитина може поділити з членами команди та отримати психологічну допомогу та підтримку від тренера. Це допоможе дитині усвідомити, що невдача - це тимчасово, і навчитися швидко одужувати після них і рухатися далі.
Ми вважаємо, що баскетбол – це вид спорту, який найкраще виховує лідерські якості. Гарне питання – а чому саме баскетбол?У нас є три дуже вагомі аргументи:
11
Виховання характеру та лідерських якостей
Ми вважаємо, що баскетбол – це вид спорту, який найкраще виховує лідерські якості. Гарне питання – а чому саме баскетбол?У нас є три дуже вагомі аргументи:
У баскетболі дуже часто результат гри вирішується на останніх секундах, де гравець (дитина) повинен мати хоробрість і силу волі, щоби взяти на себе ініціативу рішення
Дуже велика різниця баскетболу та індивідуальних видів спорту - це колектив, де, проявивши ініціативу, ти маєш відповісти перед своїми партнерами у разі невдачі. Ситуація, максимально наближена до життя, де люди, які вміють діяти та рішучі – досягають великих висот. Тому саме в баскетболі характер виховується найкраще
Чому не футбол? Команда на майданчику складає 5 осіб замість 11, тим самим внесок конкретно взятого гравця набагато важливіший і цінніший, і контрастніше відрізняється на тлі результату команди. Тому й відповідальність прийнятого рішення набагато вища.
Наш клуб проводить тренування з американської системи підготовки. Вона полягає у розвитку індивідуальної технічної бази, тим самим дозволяючи не боятися і мати технічну можливість для ухвалення рішення.
Залишилися питання? Зв'яжіться з нами
+380 95 832 25 27
Підписуйтесь на наші соціальні мережі:
Заповніть, будь ласка, контактну форму
Дякуємо, ми зв`яжемось з вами
Найближчим часом з Вами зв'яжеться адміністратор Push Team.
Oops! Something went wrong while submitting the form.